PANELE SZKLANE

Panele szklane to nowoczesny, estetyczny i bardzo efektowny element wystroju wnętrz. To swoiste obrazy na szkle, dające niezwykle imponujące efekty dekoracyjne. Szczególnie korzystnie wyglądają w prostych, minimalistycznie urządzonych wnętrzach. Panele ze szkła zyskują coraz większą popularność głównie ze względu na swoje właściwości łączące z jednej strony wysoką estetykę i oryginalny wygląd z bardzo praktycznymi walorami użytkowymi - są bardzo trwałe i niekłopotliwe w codziennym utrzymaniu (odporne na wilgoć, tłuszcz, nagrzewanie, łatwe w czyszczeniu). Panele szklane z nadrukiem najczęściej wykorzystywane są w kuchni jako wypełnienie przestrzeni między szafkami a blatem roboczym, ale mogą także stać się wspaniałą ozdobą łazienki, drzwi, skrzydeł szaf, frontów meblowych, stołów.

Panele z grafiką wykonujemy w 2 technologiach:

- naklejenie wydruku na szkło "od spodu" - główna zaleta tej metody to przede wszystkim możliwość wymiany grafiki bez konieczności zamawiania całego panela. Dodatkowo, po naklejeniu folii front stick, szkło staje się "bezpieczne", tj. nie rozsypuje się w przypadku stłuczenia. W tej technice panel powinien być montowany na klej wyłącznie krawędziowo lub za pomocą rotuli czy profili;

- nadruk bezpośrednio na szkle "od spodu" - obraz naniesiony tą metodą jest bardzo trwały, odporny na wszelkie uszkodzenia, z bardzo korzystnym, optycznym wrażeniem głębi. Tu przy montażu klej może być nakładany w dowolnych miejscach na tafli - na pewno nie będzie widoczny po zamontowaniu konstrukcji.

Standardowo dysponujemy dwoma grubościami szkła: 5 mm i 6 mm, jest także możliwość wykonania paneli na innych grubościach szkła. Dysponujemy szkłem "optiwhite", czyli szkłem odbarwianym, bez charakterystycznego zielonkawego zabarwienia występującego w przypadku zwykłego szkła "flot".

Wszystkie nasze panele szklane są hartowane, co zwiększa znacznie ich wytrzymałość na wysokie temperatury oraz stają się bardziej odporne na stłuczenie.

Jeśli potrzebujesz panel szklany inny niż prostokąt lub z otworami i wycięciami na gniazdka - napisz do nas - załączając rysunek z wymiarami a wycenimy go indywidualnie.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook