FAQ

 Jeśli masz pytania lub wątpliwości jakie materiały wybrać

lub jak poprawnie złożyć zamówienie - zadzwoń!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

 

1. Jakie szkło wybrać do kuchni na ścianę między blatem a szafkami ?

Takie szkło powinno spełniać dwa podstawowe warunki - być odporne na uderzenia (przypadkowe uderzenie naczyniem) oraz na wysokie temperatury (nagrzewanie przy kuchence). Najlepszym wyborem jest szkło hartowane o grubości 5-6mm z grafiką od spodu lub lakierowane na jednolity kolor.

 

2. Z czego wynika niższa cena szkła lacobel ?

Szkło lacobel to szkło o grubości 4mm fabrycznie lakierowane na jeden z kilkunastu podstawowych kolorów. Z takiego szkła wycina się zadany format panela, szlifuje, nawierca i wycina otwory. Szkło lacobel NIE JEST HARTOWANE. Z powodzeniem można je stosować w miejscach nie narażonych na uderzenia i wysokie temperatury.

 

3. Czy jest tańsze od szkła rozwiązanie wykonania grafiki na ścianie w kuchni?

Tak. Posiadamy w ofercie fotonaklejkę kuchenną, która z powodzeniem może zastąpić szkło. Jest to samoprzylepna fotonaklejka zalaminowana grubym matowym laminatem, lekko chropowatym, o strukturze piasku (dzięki czemu mniej widać zabrudzenia). Jest wodoodporna, nie odkształca się pod wpływem ciepła z kuchenki i można ją czyścić również środkami z alkoholem (płyny do mycia naczyń, płyny do szyb, denaturaty, benzyny ekstrakcyjne). Fotonaklejka kuchenna jest 4-5 krotnie tańsza od szkła!

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook